KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114353
nr 1411 4353
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, "afton i örtagården". Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 60x50cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:58:24
13/8 12:41:55
700 kr
16/8 18:49:38